Při odvykání kouření
Při odvykání kouření
Nov 07, 2019 Home 0 Komentáře

V poslední části našeho rozhovoru jsme si s majitelem společnosti, která se stará o výrobu a distribuci oblíbeného Pioneer’s Jerky, popovídali o jeho osobním pohledu na sušené maso. Co na něm má nejraději, které příchutě v současnosti volí a při jaké příležitosti po kvalitním jerky sáhne?

Jestliže vás zajímají i předchozí části rozhovoru, můžete je nalézt zde. V první části jsme se ptali, kde se nápad vzal, jaké byly počáteční obtíže a odkud během prvních kroků brali inspiraci. Ve druhé části jsme rozebírali dvě důležitá témata – pečlivou kontrolu kvality a důvody, proč je veškeré naše maso krájeno ručně. Třetí část byla o tom, jak náročné je u nás shánět kvalitní maso a na co si dát u prémiového jerky pozor. V celkově předposlední části jsme pak rozebrali důležitost absence chemie a konzervantů, případně důvody konkurence k jejich používání.

V čem jsou hlavní výhody jerky oproti dalším snackům a pochutinám?

Myslím si, že výhoda našeho sušeného masa spočívá v tom, že nabízíme především vysoce kvalitní nedegradovaný protein prvotřídní jakosti. Nedegradovaný znamená, že sušíme při nízkých teplotách a výrobek nepřevařujeme a nevystavujeme vysokým teplotám, jak to dělají někteří výrobci. Výrobek nedobarvujeme, nepřidáváme glutaman sodný. Velmi šetříme se solí, se kterou pracujeme na nejspodnější možné hranici.

Co máte na sušeném masu nejraději?

Chuť, nízkou kalorickou hodnotu a kvalitu surovin.

Při jaké příležitosti jerky jíte nejčastěji?

Kdykoliv. Někdy ráno ostřejší místo kávy. Přes den jen tak něco na zub jako snack. Velmi často v autě a při odvykání kouření.

Kterou příchuť máte v oblibě nejvíce? Mění se v průběhu let vaši favoriti?

Nejraději mám příchuť original u všech druhů mas. Mám rád šarže pro sportovce. Z mas mi dříve nejvíce chutnalo hovězí. Potom jsem miloval vepřové pro jedinečnou křehkost, libovost a neoprávněné zaměňování či paralelu s bůčkem. Nyní nejvíce ujíždím na krůtím.

zanechte odpověď

*
*Nezveřejněno
Adresa URL webových stránek s http://
*
*

Hledání blogu

Kategorie

archiv blogu

poslední články

Populární články

Nejnovější komentáře

doba sušení na Chemii nepřidáváme
Dobrý den ,
chci se zeptat jak poznám že maso je skutečn...